Web Design Services

Profesyonel Web Tasarım

Kurumsal web tasarım hizmetlerimiz ile siz de en uygun fiyatlara mükemmel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Tamamen size özel oluşturulan ve markanızı yansıtan bir web dizayn ile işinizi daha da geliştirebilir, markanızın internette en iyi şekilde yansıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel web tasarım hizmeti, kolay yönetim paneli ile birlikte, 7/24 size destek sunan bir ekip sayesinde gerçekleştirdiğimiz onlarca başarılı referans arasına adınızı yazdırabilirsiniz.

SEO Uyumlu Tasarım

SEO uyumlu web tasarım ile uygun bir SEO altyapısına sahip olan siteniz, Google'da üst sıralara daha kolay yükselecek ve kısa süre içerisinde ziyaretçi almaya başlayacaktır.

Size Özel Tasarım

Tamamen markanızı yansıtan özgün bir web sitesi dizaynı ile internette rakiplerinizden daha kolay ayırt edilebilecek ve fark yaratacaksınız.

Kolay Yönetim Paneli

Kolay yönetim paneli ile içeriklerinizi hızlı ve basit bir şekilde düzenleyebilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Sitenizin yönetimi tamamen sizin elleriniz altındadır.

Sürekli Destek

Sürekli destek sistemi sayesinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, veya sorunuz olduğunda ekiplerimiz size anında yardımcı olacaklardır.

Effective Web Development Solutions

Mortekno, uygun web tasarım fiyatları ile hizmet sunmasının yanında, kolay yönetilebilir bir içerik yönetim paneli, tüm cihazlara uyumlu dizayn, satış sonrası kesintisiz destek, birinci sınıf modern tasarım sunmaktadır. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun olan siteyi tarif ederek işlemleri başlatabilirsiniz.

Modern Web Tasarım

Günümüz standartlarında modern web tasarım ile siteniz masaüstü, tablet ve mobil cihazlara uyumlu bir şekilde görüntülenir, SEO kriterlerine uygun bir biçimde tasarlanır, ziyaretçinin en kolay ve rahat bir biçimde dolaşabileceği bir arayüz inşa edilir.

En uygun web tasarım fiyatları ile siz de hemen internetteki yerinizi alabilirsiniz. Profesyonel web tasarımın adresi Mortekno, başlangıç safhasından iş bitimine kadar birinci sınıf hizmet sunmanın yanında, iş bitiminden sonra da sitenizin teknik takibini yaparak her zaman aktif ve güncel kalmasını sağlamaktadır.

Çoklu Dil Seçeneği

Yaptığımız SEO çalışmaları hakkında düzenli aralıklarla size  rapor sunarız, bu sayede çalışmanın gidişatından ve yükselişlerden haberdar olursunuz.

Güvenilir ve Sağlam Altyapı

Kurumsal SEO hizmetlerimizi satın aldıktan sonra eğer sitenizde belirlenen süre içerisinde herhangi bir yükseliş görülmezse paranızın tamamı iade edilir.

İçeriğinizi Siz Yönetin

SEO hizmetimiz sonrası anahtar kelime sıralamalarınızı kalıcı olarak korursunuz. Hizmetimiz sizi sadece birkaç aylığına değil, kalıcı olarak yükseltmeyi amaçlar.

Responsive Tasarım

Masaüstü, tablet ve mobil uyumlu responsive tasarım sayesinde siteniz tüm cihazlarda düzgün bir şekilde görüntülenir. Yapılan tüm çalışmalar responsive tasarımdır.