Opencart Tema Nasıl Yüklenir?

Yorum yok

Dünyanın en gelişmiş ve en çok kullanılan e-ticaret sistemi Opencart’ta temaları yüklemek oldukça basittir. Bunun için izlemeniz gereken yollar şunlar:

  • Temayı indirdiğiniz Winrar dosyasının içerisinden çıkan tema klasörünü, bir FTP programı yardımıyla (Filezilla önerilir), catalog/view/theme dizini içerisine yükleyiniz.
  • Temanın eğer vqmod veya ocmod dosyası var ise (OCMOD dosyaları yalnızca Opencart 2 sürümleri içindir) bu dosyayı FTP’de ana dizinde bulunan VQMOD klasörü içerisine atınız. Eğer Opencart 2 kullanıyorsanız OCMOD veya VQMOD eklentisini indirerek Opencart Admin panelinden kurulumunu yapınız.
  • Dosyaların aktarımı gerçekleştikten sonra yönetici paneline giderek Sistem > Ayarlar bölümüne girerek Tema seçme kısmından lütfen yüklenen temayı aktif ediniz.

Temanın demoda olduğu gibi görünmesi için tüm modüllerin birer birer ayarlanarak yerlerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Takıldığınız konularda Mortekno’ya ulaşabilirsiniz.

Ücretli tema kurulumu desteği için hemen bize ulaşarak Opencart tema kurulumu yaptırabilir, temanızın tüm düzenlemelerini ve ayarlamalarını hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Hemen Destek Alın

Mortekno, web tasarım, e-ticaret, SEO, kurumsal kimlik konularında hizmet vermektedir. Hemen bu konularla ilgili destek ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Comment