Web Design Services

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Markanızı en iyi biçimde yansıtmak için kurumsal kimlik hizmetleri tam da aradığınız şey. Logo tasarımı, katalog ve dergi tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür ve poster tasarımı, interaktif CD tasarımı ve daha pek çok grafik tasarımı ile sizi en iyi şekilde yansıtmak için size özgü tasarımlar yaratırız.

İhtiyacınız olan tüm grafik hizmetlerinde grafiker ekibimiz sizin yanınızda. Hemen aklınızdaki çalışmayı tarif edin, sizin için en özel tasarımlar yaratmaya başlayalım!

Logo Tasarımı

Size özel logo tasarımları ile firmanızı, markanızı veya şirketinizi en iyi şekilde yansıtın. Logo tasarımları her türlü ortamda kullanılabilecek şekilde teslim edilir.

Kartvizit & Broşür Tasarımı

Kartvizit tasarımı sayesinde klasik kartvizit tasarımlarından farklı olarak sizi en iyi şekilde yansıtabilecek bir kartvizite sahip olabilirsiniz.

Katalog ve Dergi Tasarımı

Online e-dergi tasarımı, firmanızın katalog tasarımı gibi çalışmalar için de hemen bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan çalışmayı anlatabilirsiniz.

İnteraktif CD

İnteraktif CD ile sizi tanıtan bir program, internete gerek kalmadan sadece CD ile çalışır. Tamamen sizi anlatan bu programın içerisinde neler olacağını bize sadece söylemeniz yeterli!

Effective Web Development Solutions

Kurumsal kimlik çalışmaları ile firma logosu tasarlatabilir, firma veya şirketinize ait katalogların tasarımını yaptırabilir, kartvizit ve broşür gibi grafik çalışmaları yaptırabilir, interaktif CD tasarımı gibi hizmetler için talepte bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan çalışmayı anlatmak.

Kapsamlı SEO Analizi

Kapsamlı SEO analizi ile anahtar kelimeleriniz belirlenir ve bu onlarca anahtar kelimede Google'da yükselmeniz için sıradışı teknikler uygulanır. Tamamen doğal çalışmalar ile sıralamalarınızda gözle görülür bir şekilde yükselişler başlar.

Site içi optimizasyon analizi ile sayfa başlıkları, sayfa meta açıklamaları, sayfa içi H tagları kullanımı, anahtar kelime yoğunluğu, sayfa hızı, sayfanın mobil ve tabletlere uygun olup olmadığı gibi konularda analiz edilerek sorunların çözüme kavuşturulması ve gerekli düzenlemeler sağlanır. Analiz işleminden sonra anahtar kelimelerin belirlenmesi ile site dışı SEO çalışmalarına başlanır.

Sürekli Rapor & Bilgilendirme

Yaptığımız SEO çalışmaları hakkında düzenli aralıklarla size  rapor sunarız, bu sayede çalışmanın gidişatından ve yükselişlerden haberdar olursunuz.

Para İade Garantisi

Kurumsal SEO hizmetlerimizi satın aldıktan sonra eğer sitenizde belirlenen süre içerisinde herhangi bir yükseliş görülmezse paranızın tamamı iade edilir.

Kalıcı Yükselme

SEO hizmetimiz sonrası anahtar kelime sıralamalarınızı kalıcı olarak korursunuz. Hizmetimiz sizi sadece birkaç aylığına değil, kalıcı olarak yükseltmeyi amaçlar.

SEO ile gelirlerinizi artırın

Tamamen sizi yükseltmeye odaklanmış arama motoru optimizasyonu tekniklerimiz ile, Google'da daha üst sıralarda yer alıp daha fazla gelir elde edebilir, işinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.