Hakkımızda

Mortekno Hakkında

Mortekno, web tasarım ve grafik hizmetleri alanında çalışmalar yapmak üzere 2016 yılında kuruldu. Müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında, ekonomik ve profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmak birinci önceliğimiz olmuştur.

Mortekno'nun en önemli özelliklerinden birkaçı: Hiç bir zaman hizmet için taahhüt edilen süreyi aşmaz. Size verilen sürede çalışma bitirilir. Hizmet sonrası her zaman profesyonel destek verilir. Yapılan çalışma sonraı iletişim koparılmaz, karşılıklı güven çerçevesinde çalışmalarınız her zaman teknik takibimiz altında olur.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım ile size prestij katacak, rakiplerinizden sıyrılmanızı ve markalaşma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlayacak bir web sitesi sahibi olursunuz.

E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketlerimizin %100 SEO uyumlu altyapısı ile kazancınızı inanılmaz bir şekilde artırabilir, rakiplerinizden daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Doğru markalaşmanın en önemli adımlarından biri sizi en iyi yansıtan kurumsal kimliğe sahip olmanızdır. Logo, kartvizit ve tüm grafik tasarım işlemleri kurumsal kimlik hizmetleri içindedir.

Garantili SEO Hizmetleri

Tamamen sizi yükseltmeye odaklanmış arama motoru optimizasyonu tekniklerimiz ile, Google'da daha üst sıralarda yer alıp daha fazla gelir elde edebilir, işinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.