Web Design Services

E-Ticaret Paketleri

Mortekno, Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret paketlerini sunmasının yanında, kendi sunucunuzda barındırabileceğiniz ve tek seferlik ödeme ile sahip olabileceğiniz bu paketleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Siz de internetten satışa hemen başlamak için bize ulaşabilir, size uygun e-ticaret sitesinin yayına alınmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklerle e-ticaret yapmak, ürünlerinizi internetten satmaya başlamak için Mortekno'nun benzersiz e-ticaret paketlerinden birini hemen satın alabilir, 24 saat içerisinde internetten ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Sınırsız Özellikler

E-ticaret paketlerimizdeki sınırsız özelliklerle istediğiniz kadar ürün, kategori, marka, bilgi sayfası tanımlayabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur.

Kendi Sunucunda Barındır

E-ticaret paketlerimizi kendi sunucunuzda barındırarak özgür bir şekilde satış yapabileceğiniz gibi, tamamen e-ticaret uyumlu hosting paketlerimize de göz atabilirsiniz.

Tek Seferlik Ödeme

Her yıl yenilenen ödemelere son! Tek seferlik ödeme ile e-ticaret paketlerimizi kendi sunucunuzda kullanırsınız ve ilerleyen yıllarda hiç bir ödeme yapmazsınız!

Onlarca Tasarım & Modül

Tamamen işinizi yansıtan bir tasarım ve ihtiyacınıza uygun modüller ile profesyonel e-ticaret paketlerimiz en gelişmiş özelliklerden oluşmaktadır.

Effective Web Development Solutions

E-ticaret paketlerimizin altyapısı tamamen size daha fazla kazanç sağlamanız için oluşturulan benzersiz özellikler taşımaktadır. Hem kendi sunucunuzda barındırarak hem de tek seferlik ödeme avantajı ile e-ticaret paketlerimize sahip olabilir, satış sonrası sınırsız destek ile bizden destek almaya devam ederek sitenizin yönetimini sağlayabilirsiniz.

Benzersiz Özellikler

E-ticaret paketlerimizde bulunan yüzlerce özellik ile Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret sistemine en uygun fiyatlarla sahip olursunuz. Uçuk ücretler ödemeden, birinci sınıf hizmet farkını yaşamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sınırsız ürün, kategori, marka ve sayfa eklemenin yanında, onlarca farklı tasarımdan seçim yapabilme özelliği, farklı ödeme yöntemleri ve sistem içerisinde yer alan birbirinden farklı onlarca modül. Bu özelliklerin hepsi için ekonomik fiyatlara sahip olma şansına sahipsiniz. Projenizi bize anlatın, size en uygun tasarımı yapalım, ürünlerinizi hemen internetten satmaya başlayın!

Ödeme Yöntemleri

Sanal pos, kapıda ödeme, banka havalesi, Payu, iPara, iyzico gibi onlarca farklı ödeme yöntemiyle siparişlerinizi kolayca alabilir, müşterilere pek çok ödeme yöntemi sunabilirsiniz.

%100 SEO Uyumlu

E-ticaret paketlerimizin %100 SEO uyumlu altyapısı ile kazancınızı inanılmaz bir şekilde artırabilir, rakiplerinizden daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Onlarca Farklı Özellik

Tek sayfada ödeme modülü, detaylı raporlama, sipariş takibi modülü, SMS gönderim sistemi gibi onlarca farklı özellik e-ticaret paketlerimizin içerisinde yer alıyor.

Sürekli Destek Sistemi

Sürekli destek sistemimiz sayesinde size yardım gereken her anda uzman ekiplerimiz size yardımcı olabilir. Soru ve sorunlarınız için sizi bekleyen uzman ekiplerimiz hazır durumda.