Web Design Services

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Mortekno, sizi arama motorlarında daha üst sıralara taşımak ve daha fazla görünür olmanızı sağlamak için benzersiz teknikler uygular. Sıralama yükselme garantisi sunan çalışmalarımız ile arama motorlarında daha yukarı sıralarda olarak hem işinizi mükemmel bir şekilde geliştirebilir, hem de daha fazla gelire sahip olabilirsiniz.

Kurumsal SEO hizmetimiz ile işletmenizin karını katlayabilir ve Google'da daha üst sıralarda kalıcı olarak yer alarak sitenize sürekli olarak ziyaretçi çekmeye devam edersiniz.

Site İçi Optimizasyon

Kurumsal SEO hizmetinin başlangıcında siteniz analiz edilerek site içi optimizasyona uygun olarak düzenlenir ve site içerisinde herhangi bir hata olmaması sağlanır.

Site Hızlandırma Çalışmaları

Site hızlandırma çalışması ile hem ziyaretçiler sitenizde daha rahat dolaşabilecek, hem de Google Pagespeed kriterlerine uygun olarak yükselme sağlanacaktır.

Mobil Uyumluluk Sağlama

Siteniz eğer mobil uyumlu değilse mobil uyumlu hale getirilir ve SEO'da en önemli kriterlerden birisi olan mobil site uyumluluğu sağlanmış olur.

Yükselmek İçin Hazırlanın

Kaliteli backlink ve tanıtım yazıları ile siteniz desteklenir ve yükselişe geçmeye başlarsınız. Yükselme garantili hizmetlerimiz için hemen bizden teklif alabilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

Kurumsal SEO hizmetimiz ile siz de işletmenizin karını inanılmaz oranlarda artırabilir, satış ve ziyaretçi rakamlarınızı oldukça yükseltebilirsiniz. Hizmetimiz tamamen yükselme garantilidir. Sıralamalarda değişiklik olmadığı veya gerileme olduğu taktirde ücretiniz tamamen iade edilir. Tamamen doğal yöntemlerle yapılan SEO teknikleri ile siz de başarıya bir adım daha yaklaşmak için hemen bizden SEO teklifi alabilirsiniz.

Kapsamlı SEO Analizi

Kapsamlı SEO analizi ile anahtar kelimeleriniz belirlenir ve bu onlarca anahtar kelimede Google'da yükselmeniz için sıradışı teknikler uygulanır. Tamamen doğal çalışmalar ile sıralamalarınızda gözle görülür bir şekilde yükselişler başlar.

Site içi optimizasyon analizi ile sayfa başlıkları, sayfa meta açıklamaları, sayfa içi H tagları kullanımı, anahtar kelime yoğunluğu, sayfa hızı, sayfanın mobil ve tabletlere uygun olup olmadığı gibi konularda analiz edilerek sorunların çözüme kavuşturulması ve gerekli düzenlemeler sağlanır. Analiz işleminden sonra anahtar kelimelerin belirlenmesi ile site dışı SEO çalışmalarına başlanır.

Sürekli Rapor & Bilgilendirme

Yaptığımız SEO çalışmaları hakkında düzenli aralıklarla size  rapor sunarız, bu sayede çalışmanın gidişatından ve yükselişlerden haberdar olursunuz.

Para İade Garantisi

Kurumsal SEO hizmetlerimizi satın aldıktan sonra eğer sitenizde belirlenen süre içerisinde herhangi bir yükseliş görülmezse paranızın tamamı iade edilir.

Kalıcı Yükselme

SEO hizmetimiz sonrası anahtar kelime sıralamalarınızı kalıcı olarak korursunuz. Hizmetimiz sizi sadece birkaç aylığına değil, kalıcı olarak yükseltmeyi amaçlar.

SEO ile gelirlerinizi artırın

Tamamen sizi yükseltmeye odaklanmış arama motoru optimizasyonu tekniklerimiz ile, Google'da daha üst sıralarda yer alıp daha fazla gelir elde edebilir, işinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.